Program kompletní řešení pro psy

Průlomový program KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ je speciálně navržený k tomu, aby upevnil celkové zdraví a zdokonalil pohodu vašeho zvířete tím, že poskytuje další péči v pěti klíčových oblastech pomocí speciálních surovin - funkčních přísad. Funkční přísady jsou více než jen zdrojem  živin, jsou  navíc specificky zacílené tak, aby zlepšily zdraví vašeho zvířete. Všechny funkční přísady jsou z přirozených přírodních nechemických surovin. To, co u jiných krmiv nenajdete, nebo jen částečně a ve specialitách, je v každém novém Nutramu 

Program KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ naturálními přísadami je součástí každého krmiva z řady Nutram.

 

POHYBLIVOST
Zvířata jsou náchylná ke kloubním problémům a Nutram stále hledá nové vědecké cesty, aby pomohl zmírnit problémy růstu i stárnutí kloubů a chrupavek. Naše nová přísada – Green Lipped Mussel, speciální mušle z Nového Zélandu, je přírodním zdrojem chondroitinu a dalších látek s mnoha zdravotními přínosy. Kromě jiných

 

CHUTNOST
Zdroje vysoce kvalitních proteinů, jako jsou kuřecí maso, jehněčí maso, vejce a losos, nejenže poskytují skvělou rovnováhu esenciálních mastných kyselin, ale také dodají vynikající chuť, kterousi milují. Obohacena pouze o tyto přírodní chutě a stabilizována vitamínem E pro uchování čerstvosti, jsou krmiva Nutram bez použití umělých ochucovadel velmi chutná. Je tedy velmi jednoduché, aby zvíře přirozeně přijalo všechny potřebné živiny každý den.

 

PÉČE O ZUBY
Tvorba zubního povlaku, kazu a špatný dech způsobený nežádoucím růstem bakterií je běžným problémem mezi zvířaty. Každé krmivo pro psy Nutram je obohaceno několika zvláštními přísadami. Vybraná dlouhá vlákna ovesné vlákniny poskytují fyzické čištění a redukci povlaku, STTP redukuje tvorbu plaku. K dalším tradičním bylinám přidané listy zeleného čaje a máty čistí dech a doplňují péči o chrup.

 

IMUNITA – pro kůži a srst
Pro posílení imunitního systému, aby pes nepodléhal každodenní zátěži a stresu, obsahují Nutramy suroviny přirozeně bohaté na omega mastné kyseliny, jako je olej z kanadského lososa a lněné semínko. Také jsou bohaté na organicky vázaný zinek a přirozený vitamin E, které – v součinnosti s ostatními obsaženými přírodními vitamíny a biologicky aktivními doplňky - přispívají ke zdravé pokožce a zářivé srsti.

 

STRAVITELNOST
Krmiva Nutram byla cíleně vytvořena tak, aby byla vysoce stravitelná. To znamená, že vaše zvíře z malého objemu krmiva (v nižší krmné dávce) dostává a vstřebá více základních a nezbytných živin. Bude vyžadovat méně jídla a příjemným efektem je, že výkaly a tím i problémy s jejich úklidem jsou menší. Máta, heřmánek a listy zeleného čaje obohatily skupinu v Nutramech tradičně používaných bylin, jako je yucca, čekanka, ginkgo aj. a svými výbornými vlastnostmi pomáhají nejen trávení.