Program kompletní řešení pro kočky

Průlomový program KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ je speciálně navržený k tomu, aby upevnil celkové zdraví a zdokonalil pohodu vašeho zvířete tím, že poskytuje další péči v pěti klíčových oblastech pomocí speciálních surovin - funkčních přísad. Funkční přísady jsou více než jen zdrojem  živin, jsou  navíc specificky zacílené tak, aby zlepšily zdraví vašeho zvířete. Všechny funkční přísady jsou z přirozených přírodních nechemických surovin. To, co u jiných krmiv nenajdete, nebo jen částečně a ve specialitách, je v každém novém Nutramu. 

Program KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ naturálními přísadami je součástí každého krmiva z řady Nutram.

 

PÉČE O MOČOVÉ ÚSTROJÍ
Speciálně vyvinuté k omezování výskytu problémů močového ústrojí koček způsobené výživovými faktory. Nutram zmírňuje tyto problémy nižším obsahem popelovin (minerálních látek), sníženou hladinou hořčíku a vybalancovanou pH hladinou tak, aby se předešlo vysrážení minerálů a tvorbě kamene v ledvinách a močové trubici.

 

CHUTNOST
Zdroje vysoce kvalitních proteinů, jako jsou kuřecí maso, losos, maso z krabů a humrů nejenže poskytují skvělou rovnováhu esenciálních mastných kyselin, ale také dodávají vynikající chuť, kterou kočky milují. Obohacena pouze o tyto přírodní chutě a stabilizována vitamínem E pro uchování čerstvosti jsou krmiva Nutram bez použití umělých ochucovadel velmi chutná. Je tedy velmi jednoduché, aby zvíře přirozeně a s chutí přijalo všechny potřebné živiny každý den.

 

PÉČE O ZUBY
Tvorba zubního povlaku, kazu a špatný dech způsobený nežádoucím růstem bakterií je běžným problémem mezi zvířaty. Každé krmivo Nutram pro kočky je obohaceno několika zvláštními přísadami. Vybraná dlouhá vlákna ovesné vlákniny poskytují fyzické čištění a redukci povlaku, STTP redukuje tvorbu plaku. K dalším tradičním bylinám přidané listy zeleného čaje a máty čistí dech a doplňují péči o chrup.

 

IMUNITA - pro kůži a srst
Každé z krmiv Nutram je obohaceno o biologicky aktivní doplňky, přirozeně obsahující omega mastné kyseliny, jako například maso z lososa, humra a kraba, olej z lososa, lněné semínko. Další doplňky přináší vitamín E a organicky vázané prvky jako chelát zinku, a tím přispívají nejen ke zdravé pokožce a zářivé srsti. Tyto a další přísady posilují imunitní systém, kočka je pak odolnější a méně podléhá stresům.

 

STRAVITELNOST
Krmiva Nutram byla cíleně vytvořena tak, aby byla vysoce stravitelná. To znamená, že vaše zvíře z malého objemu krmiva (v nižší krmné dávce) dostává a vstřebá více základních a nezbytných živin. Bude vyžadovat méně jídla a příjemným efektem je, že výkaly a tím i problémy s jejich úklidem jsou menší. Máta, heřmánek a listy zeleného čaje obohatily skupinu v Nutramech tradičně používaných bylin, jako je yucca, čekanka, ginkgo aj. Svými výbornými vlastnostmi pomáhají nejen trávení.