Mořská řasa

Proč je tato speciální řasa tak inovační?

Nutram je jedním z prvních výrobců krmiv, kteří přidávají tento speciální typ mořské řasy do svých krmiv. Ascophyllumnodosum je inovativní produkt z řasy s výjimečnými vlastnostmi od zlepšování trávicích funkcí po boj s nemocemi a infekcemi.

Co je tento speciální produkt z řas?

Tento speciální produkt z řas (Ascophyllumnodosum) je sluncem sušený přírodní mořský produkt, který obsahuje AOS (alginátové oligosacharidy), důležitou složku odpovědnou za její prebiotické funkce. Tato unikátní řasa také obsahuje různé typy vláken s různým potenciálem kvašení/fermentace. To ji činí výjimečně účinným prebiotikem.

Jaké jsou další vlastnosti této speciální řasy a jak funguje?

Řasa (Seaweed, Ascophyllumnodosum) se chová jako silné prebiotikum, zvyšující množství přirozeně se vyskytujících užitečných bakterií ve střevech. Na rozdíl od jiných prebiotik, tato řasa nejenže díky konkurenčním akcím redukuje výskyt choroboplodných mikrobů, ale také pomocí své komplexní směsi polyfenolů snižuje množství špatných bakterií. Ascophyllumnodosum má také antioxidační účinky, zvyšuje stravitelnost živin, podporuje imunitní systém a přispívá ke zdraví kůže a srsti.

 

Mechanismus působení Ascophyllumnodosum – Seaweed: